Wielton S.A. wybiera agencję social media Think Kong!

Będziemy odpowiadać za obsługę social media Wielton S.A. – największego w Polsce producenta i sprzedawcę naczep, przyczep, a także zabudów na samochody ciężarowe!

Na mocy obowiązującej od 1 kwietnia umowy nasza agencja będzie odpowiedzialna za realizację działań komunikacyjnych Wielton S. A. w serwisach społecznościowych Facebook i LinkedIn. Za prowadzenie projektu po stronie agencji Think Kong odpowiada Hubert Różyk.

Agencja social media & content marketing Think Kong pracuje dla Wielton S.A.

Wielton jest pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych technologii produkcji w branży naczepowej. Grupa od lat rozwija własną myśl technologiczną, optymalizuje proces produkcyjny, wprowadza nowości techniczne. Otwarte w lutym 2016 r. Centrum Badawczo-Rozwojowe Wielton S.A. posiada jedyną w Polsce a drugą w Europie stację do całopojazdowego badania naczepy. W ramach całej Grupy Wielton zespół 200 konstruktorów i technologów opracowuje innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. W ofercie firmy znajduje się 65 typów produktów dostępnych w ponad 800 konfiguracjach. Klientami Wieltonu są firmy transportowe, budowlane, produkcyjne, dystrybucyjne i rolnicze. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży na drogi Europy wyjechało już ponad 65 000 naczep i przyczep z logo Wieltonu. Trafiają one do 42 krajów, w tym m.in.: do Polski, Niemiec, Francji i Włoch, a także do krajów Azji i Afryki. Grupa Wielton posiada dwa zakłady produkcyjne: w Polsce oraz we Francji, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Swoim klientom zapewnia również wsparcie serwisowe w całej Europie.