Zortrax, jeden ze światowych liderów druku 3D, powierza realizację działań SEO oraz prowadzenie profilu na Twitterze agencji Think Kong należącej do Grupy On Board Think Kong.



Agencja odpowiada za kompleksową obsługę SEO marki Zortrax na rynku amerykańskim, kreację treści na potrzeby realizowanej strategii wzrostu oraz komunikację marki, w tym działania reklamowe na Twitterze. Za realizację działań po stronie agencji odpowiada zespół SEO & Content Marketing kierowany przez Andrzeja Zasowskiego. Ze strony Zortrax pracę agencji nadzoruje Olga Bojarska.

Agencja Think Kong wspiera Zortrax w działaniach SEO i social media w USA

Zortrax to jeden z wiodących producentów profesjonalnych rozwiązań druku 3D dla biznesu. Rozwiązania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo, wymierne wyniki i wysoki zwrot z inwestycji są kluczowe. Od niezawodnych, wysokiej jakości drukarek, przez specjalistyczne oprogramowanie, po szeroką gamę materiałów do druku 3D, oferowane produkty są zarówno innowacyjne jak i przystępne. Celem firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które staną się istotnym wsparciem Twoich projektów, przyspieszą czas wprowadzania produktów na rynek i sprawią, że Twoja firma stanie się bardziej konkurencyjna.